Sura Efsunları Sağlam Yatmayan Efsunlar (Karabüyü-Büyülüsilah)

Sura Efsunları

Sura Efsunları Sağlam Yatmayan Efsunlar (Karabüyü-Büyülüsilah)

Sura Efsunları
Sura

Sura Efsunları … Doğuya has bir macera oyunu olan metin2 hakkında sizlere biraz bilgi vermek istiyoruz. Online oynanabilen bir oyun olan bu oyun içerisinde çeşitli yaratıkları keserek oyun içerisinde seviye alabilmektesiniz. Bugün sizlere oyun içerisinde yer alan bir karakter olan Sura hakkında bilmeniz gerekenlerden bahsetmek istiyoruz. Bu karakterin sahip olabileceği iki ayrı özellik bulunmaktadır. Bu yüzden biz sizlere Metin2 Sura efsunları sağlam yatmayan efsunlar (karabüyü-büyülüsilah) özelliklerdinden bahsedeceğiz.

Metin2 Sura efsunları sağlam yatmayan efsunlar (karabüyü-büyülüsilah)

İçerisinde İlk Olarak Karabüyü
Metin2 Sura efsunları sağlam yatmayan efsunlar (karabüyü-büyülüsilah) içeriğimiz içerisinde ilk olarak sizlere bir karabüyü suranın nasıl olması gerektiğinden bahsetmek istiyoruz. Oyun içerisinde verilen statüleri SP, HP ve DEX özelliklerini doldurun. Eğer başka bir karakter ile savaşacaksanız yapmanız gereken silah efsunları şu şekildedir; Yarı İnsanlara Karşı Güç, Kritik Vuruş Şansı, Zeka, Büyü Hızı, Canlılık efsunlarını oluşturmaktır. Zırh efsun seçiminde ise olması gereken ortak efsunlar şu şekildedir; Max HP,Hasar HP Tarafından Emilecek, Büyü Hızı efsunlarıdır. Diğer efsun seçimlerini var olan diğer karakterlerin özelliklerine göre seçmeniz gerekecektir. Oyun içerisinde kask efsunları ise; Yarı İnsanlara Karşı Güç, Büyüye Karşı Dayanıklılık, Zehirleme Değişimi, HP Üretimi ve Saldırı Hızıdır. Diğer eşyalarınızı oyun içerisinde var olan rakip karakterlere uygun olarak oluşturmanız gerekecektir.

Metin2 Sura efsunları sağlam yatmayan efsunlar (karabüyü-büyülüsilah)

İçerisinde Büyülüsilah Efsun Tercihleri
Metin2 Sura efsunları sağlam yatmayan efsunlar (karabüyü-büyülüsilah) içerisinde büyülüsilah suranın nasıl efsun dağıtması gerektiğinden bahsedecek olursak ilk olarak silah tercihinden başlayabiliriz. Yarı İnsanlara Karşı Güç, Kritik Vuruş Şansı, Zeka, Delici Vuruş Şansı, Zehirleme şansı efsunlarını tercih edebilirsiniz. Zırh için efsun ise; Max HP, Büyü Hızı, Hasar HP tarafından emilecek gibi efsunları bütün karakterler için ortak seçin geriye kalan diğer efsunları oyun içerisinde bulunan diğer karakterlerin özelliklerine uygun bir şekilde oluşturmalısınız. Kaskınız içerisinde olması gereken Yarı İnsanlara Karşı Güç, Büyüye Karşı Dayanıklılık, Zehirleme Değişimi, HP üretimi ve Saldırı hızı efsunlarıdır. Geriye kalan bütün itemlerinizi oyun içerisinde bulunan karakterlere uygun şekilde efsunlamanız gerekmektedir.

“Sura Efsunları Sağlam Yatmayan Efsunlar (Karabüyü-Büyülüsilah)” üzerine 2 yorum.

Bir cevap yazın